Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vacsorát készítsek...

Milyen vacsorát készítsek ezekből?

Figyelt kérdés

nem tudom mit főzzek vacsira, de ami van itthon:

szalonna, kolbász, egy kis szalámi, tejföl, sajt, borsó, egy kis krumpli, hagyma.

rántotta volt mostanság, leves van, szóval valami másodikat kellene készíteni. valami szalonnás krumplis ételre gondoltam, de nincs több ötletem...


2013. márc. 11. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de ezt nem tudod egyedül eldönteni?! Úristen!
2013. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

A krumlit és a hagymát szeleteld fel vékonyra rétegzve rakd tepsibe ,majd a felszeletelt bevagdosott szallonát ted rá és süsd meg :

Héjába sült burgonya szalonnával és ecetes hagyma salival

2013. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli! Tepsis burgonya
2013. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem haragszom, dehogy... képzeld eltudom dönteni magam is, de mivel unalmas már minden amit kitalálok mivel mindig hasonlóakat készítek, így gondoltam megkérdezem itt a fórumon azokat, akik tudnának ebből valami fantáziadúsabb ételt mondani.. és lám.. kedves második és harmadik hozzászóló mondott is olyat, amit én nem csináltam mostanság, nem unalmas a kis családomnak... úgyhogy nagyon köszönöm a tippeket mindenkinek!!! :)
2013. márc. 11. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:

A krumplit megpucolod, kis talpat vágsz rá, hogy megálljon a tepsiben, és kikaparod a belsejét kanállal (ehhez a tetejét is le kell vágni). Kis kockákra vágott kolbászt összekeversz apróra vágott hagymával. Ezt a tölteléket kiskanállal belekanalazod a krumplik belsejébe.

A krumpli tetejére raksz egy vékony szeletke szalonnát, majd megszórod reszelt sajttal. A töltött krumplikat berakod a 180 fokra előmelegített sütőbe (először lefóliázva, majd fél óra múltán fólia nélkül). Ez finom és gyors.

2013. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hajában sütött krumpli ecetes tejfölös hagymával

ha van egy két tojás még akkor rakottkrumpli

sült szalonna krumplival

hagymáskrumpli kolbásszal, rántott sajt

lapcsánka

2013. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

héjában süsd meg a krumlit, vájd ki a belsejét,

tölts bele tejfölbe vágott ételeket(hagyma, szalonna, szalámi, párolt borsó, stb)

2013. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!