Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen salátát csináljak egy...

Milyen salátát csináljak egy ilyen kaja mellé? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


ez nem a legegészségesebb, de mellé szeretnék egy friss salátát. Kérlek segítsetek. 14L :)



2013. márc. 17. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

én kukoricasalátát csinálnék ha már ez sem olyan fogyókúrás. :DD

De amúgy egy egyszerű pl: paradicsom hagyma sajt kukorica összekeverve :) istenii

2013. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Egy jó kis majonézes zöldborsó salátát, vagy kukoricás salátát készítenék hozzá. Az üzleti tubus majonézhez két kis tejfölt, kis cukrot, pici vegetát, kis mustárt és kevés borst, és egy két kanál fehér bort keverek. Ebbe a párolt mirelit zöldborsó, kukoricát vegyesen. és összekeverem. Kész. Jó étvágyat.
2013. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez a jégsaláta, paradicsom, répa, uborka, esetleg retek kombináció menne nagyon.
2013. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is a kukoricasaláta passzol hozzá. Vagy egysezrű sima vegyes saláta paprikával, uborkával, paradicsommal, répával, salátával.

Amúgy ezer hála a receptért, már tudom, hogy mi lesz holnap a vacsi :)

2013. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és hát szívesen :)
2013. márc. 17. 20:33
 6/11 anonim válasza:
58%

Kukoricasalival isteni lenne, ha nem lenne mindegyik nehéz kaja, vacsira főleg megfájdulna a hasam:D

Én egy szimpla ecetes/ joghurtos jégsalit/rendes leveles salit csinálnék ,ami "könnyű":)

ui.: nagyon ügyes vagy 14 évesen, sütöl-főzöl, grat:)

2013. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a majonézes salátákat amiket javasoltak felejtsd el hozzá. A hármassal értek egyet.


Ez egy nehéz étel, egy üdítő, könnyű saláta illik hozzá. A majonézes saláták jellemzően nehezek, ráadásul ízében nem is illenek a linkelt ételhez (kolbászos-húsos sajtos ételhez majonéz? ne már...)


Én egyszerűen friss zöldségekből való salátát készítenék enyhén fűszerezett olívaolajjal nyakonöntve. Ha szeretnéd, egy kis pirított szezámmaggal meg lehet bolondítani. Tehát pl. paradicsom, paprika, egy kevés hagyma és vegyes saláta. Esetleg retek, ha van otthon, vagy uborka.

2013. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is friss tavaszi saláta illik mellé.Próbáld ki a következőt. két-három paparika, paradicsom felkockázva, egy kicsi újhagyma, vagy egy darabka póré felkarikázva,egy kisebb kígyóuborka szintén felkockázva héjastól.egy csipet cukor rá, egy csipet só, egy-két csepp citromlé/ecet, és jól átkeverve egy kis fetát, vagy más sajtot ráreszelve azonnal fogyasztható.Juhtúró is finom rámorzsolva, de annak a sósságával már számolni kell.

esetleg sajt nélkül egy kis kecsappal leöntve is nagyon finom,

a másik még ami passzolna hozzá, friss paradicsomsaláta (cukros-ecetes kevés lében )kevés olivaolajjal és friss bazsalikommal.

2013. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Az alapkaja túl csömör, mivel van benne hagyma is, ezért már én is csak a paradicsom-salátát tudom elképzelni.

Ha a főételből a hagymát kihagyod, akkor abból készítenék síma salátalével hagymasalátát hozzá.

2013. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy könnyű citromos öntetű saláta illene szerintem, pl. jégsaláta, uborka, paradicsom keveréke.
2013. márc. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!