Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csináljam, hogy ilyen...

Hogyan csináljam, hogy ilyen legyen a torta teteje mint a képen?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet így elfolyatni a piros színt? Gondolom ez a gyümölcs leve.

A ráhalmozott gyümölccsel kell valamit csinálni? (Zselatinnal fixálni, vagy nem tudom.. )Eperrel csinálnám, nem málnával.

Ezen a képen talán jobban látszik, ilyesmit szeretnék, mint a képen a legközelebbi torta:

[link]

Köszönöm ha segítetek, minden ötlet érdekel!



2013. márc. 18. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vékonyabban szeretnéd, akkor késsel elhúzod, miután rácsorgattad a tortára, ha vastagabban (mint a második linken), akkor kanállal is lehet.

Én a gyümölcsre tennék tortazselét, csak ecsettel lekkeném őket, nem ráönteném.

2013. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz.


Mikor késsz a túrókrém és rátetted a tortára akkor fogd és a málna zselét és 1 kép: ott egy pontra öntötte a zselét (csak keveset) és vagy egy vékony késsel, vagy egy hústüvel elhuzogatta minden felé a zselét. (talán hustü jobb)majd ahonnan kiindult oda rakta a álna díszítést.

2 kép: itt a krémre több pötty zselét tett, és ezeket húzogatta el hústüvel.

2013. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hittem bonyolultabb a megoldás. :)
2013. márc. 18. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!