Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem fagyasztott hekkfilét,...

Vettem fagyasztott hekkfilét, hogyan kell elkészíteni? Ebben egyáltalán nincs szálka, gyereknek is adhatom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 10:26
 1/7 anonim válasza:
35%

Szia!én is nemrég vettem először ilyet.Én úgy csináltam, hogy jól megsóztam, de tényleg elég jól, és paprikás lisztbe, tojásba, zs.morzsába paníroztam.a lisztbe is tettem sót, meg a tojásba is. a hekkre sok kell, mert különben íztelen lesz. ha legközelebb csinálom lehet, hogy valamivel sütés elött már lesózom, úgy talán jobb lesz.Bő olajban kell kisütni,legalább annyiban, hogy lepje el.én szőlőmag olajban sütöttem, és jó lett.

Szóval csak sózz bátran.és paprikázd a lisztet.

Szálka minimális van benne, de nem kicsik, hanem szemmel jól látjatók.

2009. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Mikor engeded fel, önts rá kis citrom levet és elmegy az a tipikus tengeríz belőle és sokkal finomabb lesz az íze. Paprikás lisztes és a rántott változata is fincsi.
2009. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2009. szept. 17. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

De ha igazán szálkátlan halat szeretnél, akkor vegyél tonhalat, abban tuti nincs szálka, és a gyerkőcnek is adhatod nyugodt szívvel, árban sem tér el nagyon a hekktől.


második voltam

2009. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eleve fokhagymás tejben olvasztom fel, és néha paprikás lisztbe forgatom, néha simán kirántom.Az én gyermekem 9 éves és imádja, alig van benne szálka.
2009. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fokhagymás tejbe olvasztom és simán bepanírozom. Úgy a legjobb. És természetesen hagymás krumplisaláta hozzá. Nyami...
2009. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Köszi mindenkinek!

2009. szept. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!