Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muszáj a halat fagyasztás...

Muszáj a halat fagyasztás előtt kibelezni?

Figyelt kérdés
Egy horgász ismerősöm azt állítja, hogy ő csak a halat kívülről lemossa és a belsőséggel együtt fagyassza le. Amikor meg meg akarja főzni akkor felolvassza és kibelezi. Tényleg meg lehet ezt csinálni? Jó lenne tudni, mert nagyon rossz amikor este jövök haza a horgászatból és akkor még neki kell állni halat pucolni.

2013. márc. 27. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet mindent csinálni !! Horgász családbol származom ,de ilyet még nem hallottam : Az biztos ,hogy én nem ennék belőle igy ...!!!!

Ha galery este ér haza a horgászsbol akkor mi a halat másnap reggelig vízbe teszük . Majd reggel megpucoljuk ...

De hát ahány ház annyi szokás !!!

2013. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hülyitettek!!!: Képzeld el ,hogy a belekbe mi van ha ezt lefagyasztod : Oké ,de mielött megpucolod a halat ki kellene engednie .azt szagot azért nem mondanám kellemesnek .

Biztos ,hogy ,ha igy van lefagyasztva én nem ennék belőle : Elvégre a csirkét ,vagy más állatokat is a beleik nélkül teszük a fagyasztóba konyha készen : Képzeld el ha a sertést tennék igy belestöl a fagyasztóba..

Ha nincs kedved megpucolni este akkor tedd reggelig vízbe a halat..

2013. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag megpucolva,kibelezve lehet lefagyasztani. Lehet, hogy, ha a belsőségeket mondta, akkor az ikrára, tejre, májra, a pici szívére gondolt.de ezeket is külön kis tálkában szoktam fagyasztani, nem teszem vissza a hal belsejébe.De, ha ahogy írtad, és ő úgy csinálja, ott valami baj van az emeleten...:)
2013. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Muszáj. :) Szerintem csak hülyíteni akart, ne dőlj be neki.
2013. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is hülyeség. Én is sokszor este érek haza. Ha fáradt vagyok akkor beleteszem vízbe és másnap reggel pucolom meg,de nálam ez ritkán van inkább megcsinálom este és akkor másnap nem kell veszödni vele. Szerintem ha bennehagynád a belsöségeket az ételnek is sokkal rosszab íze lenne.
2013. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!