Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az általatok ismert...

Melyik az általatok ismert legfinomabb maffin?

Figyelt kérdés

Holnap este lesz a leendo sogornom lanybucsuja es muffinnal szeretnem meglepni, bar nekem van egy nagyon finom muffin receptem, de valami valtozatossagot szeretnek, mind1 hogy vanilias e vagy csokis csak nagyon finom KIprobalt recept legyen, vettem tegnap fagyasztott erdei gyumolcsoket is.

Otleteket, recepteket varok!!


CSAK IGAZAN JO KIPROBALT RECEPTEKET!!!!


Koszi

L/22


2013. máj. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már többször kipróbáltam és isteni!!!! Főleg tejjel :) [link]
2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint tej nem kell bele, hanem tejjel fogyasztva:)
2013. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vörös bársony :D

[link]

A krémbe tehetsz kevesebb porcukrot is ha úgy látod jónak. én hol így hol úgy csinálom. Attól függ milyen édeset szeretnék.

Van még egy olyan h meglepetés csokis muffin. Ez egy kakaós tészta és egy kocka csoki van a közepébe dugva :D Ha érdekel azt is megkereshetem.

2013. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, azt megköszönném :)
2013. máj. 3. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi h csak most és ha már későn van.

meglepetés muffin:

Hozzávalók: 4 ek puha margarin, 6 dkg cukor, 1 tojás, 9 dkg liszt, sütőpor, 1 ek cukrozatlan kakaópor, étcsoki.

Összedolgozod a tésztát. Teszel a formákba egy keveset, beleteszel egy kocka csokit aztán teszel még rá tésztát úgy h ne legyen azért tele a forma. Már csak meg kell sütni :D

2013. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!