Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kínai szezámmagos csirke...

Kínai szezámmagos csirke mellé mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fűszeres sült burgonyára és majonézes (illetve nem majonézes) kukoricasalátára gondoltam. Ezek illenek hozzá?? Előre is köszi!!!

2013. máj. 17. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. máj. 17. 14:39
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Fűszeres krumpli durva lenne a kínai csirkéhez, de a kukorica salátával nem fognál mellé. Rizs helyett köles esetleg? Hasonlít a rizsre de azért mégsem ugyanaz. És akár párolt zöldséget is adhatsz mellé.
2013. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sült krumplival szeretem :)) A kínaiba is úgy veszem, bár az ilyen kockára vágott, picit hagymás krumpli,de fini!!! :)
2013. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj pirított tésztát! :)

Egy kis olajon, hogy ne égjen le, megpirítasz sima spagettitésztát, aztán ha olyan szép barna lett, mint amilyen a kínaisnál szokott lenni, felöntöd vízzel és megfőzöd. Közben dobálhatsz bele borsót, répát, hagymát, zöldségeket, amit akarsz.. Ha leszűrted, önts rá sötét szójaszószt(tesco-ban lehet kapni) és forgasd meg egy kicsit.

Isteni, én imádom :D

2013. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a pirítástól lesz szép barna, hanem a szójaszósztól! És azt nem a végén kell hozzáadni hanem az elején!
2013. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ha a rizst meg a krumplit unjátok, akkor próbálj ki valami újat, pl a bulgur meg a quinoá nem csak fincsik, de sokkal egészségesebbek is, mint az előbbiek. És mindkettő nagyon jól passzol a kínai csiri mellé.
2013. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!