Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebben a nagy melegben, milyen...

Ebben a nagy melegben, milyen modszerel hütitek le minél gyorsabban a fött kajákat?

Figyelt kérdés
Nekem most lett kész a csirkepörköltem : Forron a hütőbe nem szabad betteni ,úgy tudom .. Viszont azt se szeretném ha megsavanyodna .
2013. jún. 18. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassan átöntöm egy másik lábosba, néha a másik edényt előtte berakom a hűtőbe, hogy az is már hideg legyen. Mert igazából nem is a kaja hűl ki lassan, hanem a lábos, amiben benne van, az tartja melegen órákig.
2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidegvízbe állítom a kádban a lábast, fazekat. hamar lehűl benne, közben kevergetni kell. meg vigyázni, nehogy túlérjen a víz :) a mosogatóban is lehet kisebb edényeket így hűteni.
2013. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Asztali ventilátort rá irányítottam maximum fokozaton :D


Igaz, hogy én csak egy tányérnyi ételt hűtöttem így le, de szerintem ha kisebb büdögékbe teszed akkor úgy is működik:)))

2013. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le leszek hurrogva, és tudom, hogy igazatok is van, de én nem szoktam hűteni. Mindig megvárom, hogy kihűljön magától. Nem szoktam belőle ügyet csinálni. Bő tíz éve főzök, de még sosem romlott el egy étel sem. Sosem lett bajunk.
2013. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hűtöm le. A meleg ételt melegen eszem még akkor is ha most meleg van.

Nem szeretem pl. hidegen a pörköltet.

Persze annyira megvárom hogy kihűljön hogy ne égessem le a számat. Magától hűl, nem hűtöm le.

2013. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ahhoz, hogy a hűtőbe tedd le kell hűteni.
2013. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elnézést figyelmetlenül olvastam a kérdést.

Tudom hogy ahhoz hogy a hűtőbe tegyük ahhoz le kell hűteni.


Melegen persze hogy nem teszem be még.

2013. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!