Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bazsalikom és oregánó (fűszer)...

Bazsalikom és oregánó (fűszer) kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, csinálhatnék bolognai szószt (még sose készítettem hasonlót) és ahhoz kéne.

Ez szerintetek jó recept hozzá?

[link]


2009. okt. 11. 21:56
 1/5 igabcsy ***** válasza:
100%

Igen, a recept jó, én is ezekből készítem.

Annyi változtatással, hogy szerintem kétszer ennyi paradicsompüré kell bele, mert mi úgy szeretjük ha nem száraz, hanem szaftosabb a mártás.

Valamint megbolondítom azzal, hogy még a husi előtt teszek bele nagyon pici kockákra összeaprított füstölt sonkát.

Ha nincs itthon sonka, akkor megteszi 2 maggi füstöltkocka is.

2009. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 igabcsy ***** válasza:
100%

ja... a bazsalikom és az oregánó ára kimaradt.

Én mindig Kotányit veszek. Ezek nem drágák... olyan 100-200 ft között van.

2009. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kotányi a legdrágább.Én pl. vettem egyszer Tescos fűszert,és itthon vettem észre,hogy azt is a Kotányi "gyártotta".Tehát nem a márkanév a fontos.
2009. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 igabcsy ***** válasza:
100%

Ebben igazad van, de nekem már volt rossz tapasztalatom.

pl. egyszer Coop-os majorannát vettem, és tele volt a szárított és morzsolt növényszárral. Nem pedig a levelével. Azóta vagy igazi élő fűszernövény, vagy Kotányi.

Nekem ne söpörjék bele a zacskóba a lehullott maradékot. Akkor inkább fizetek 20 ft-al többet.

2009. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) én ma vettem 85 ft-ért bazsalikomot és 92-ért oregánót a Tesco-ban.Nem tesco-s hanem valami más márkájú, de jónak tűnik, majd kiderül, ha csinálok bolognai szószt vmelyik nap:)
2009. okt. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!