Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen fűszer illik a tejszíne...

Milyen fűszer illik a tejszínes-zöldségkeverékes csirkemellhez?

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék csinálni ilyet. Nem sütőben, hanem csak simán a gázon. Megpirítom a csirkemell csíkokat, belerakok mindenféle zöldséget (fagyasztott mexikói zöldségkeverék, konzerv kukorica), aztán főzőtejszínnel összefőzöm és rizzsel tálalom.

Azt nem tudom hogy són és borson kívűl milyen fűszer illik még bele (van itthon: oregano, bazsalikom, majoranna), valamint van sajt is itthon és egy kevés szeletelt füstölt sajt is.

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. jún. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagyma az nagyon jó bele és amiket felsoroltál abból talán a bazsalikom.

Bár én csak fokit szoktam

2013. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van itthon fokhagymás fűszer is. Lehet az is kerül bele akkor meg ugye a bazsalikom és talán még sajt a végén.
2013. jún. 19. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
kapor
2013. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kaprot azt nem szeretem.
2013. jún. 19. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy raguszerű lesz, alá piríthatsz egy kis füstölt sovány szalonnát, egy kisfej finomra vágott hagymát a szalonna mellet halványra. nagyon ízletes lesz tőle. persze, akkor nem a füstölt sajt menne rá.

fűszerként én is a bazsalikomot tenném még rá.

2013. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bazsalikom és a fokhagyma isteni együtt. Sajtból parmezán vagy mozzarella megy mellé.


Az oregano sem rossz amúgy. A majoranna inkább krumplira való.


Csirkéhez kitűnő még a rozmaring, chili, tárkony, curry, citrom, gyömbér, kakukkfű, koriander is.

2013. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bazsalikom, tárkony, én ezeket használom a tejszínes zöldséges kajákhoz és imádom !
2013. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!