Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőben sült rántott egész...

Sütőben sült rántott egész csirkecombhoz milyen köretet készítsek?

Figyelt kérdés

Én vegyes salátára gondoltam valamilyen öntettel, de milyen legyen az öntet?

Vagy esetleg milyen más finom köretet tálalhatnék mellé? Sült krumplit nem szeretnék, mert sokszor van az, valami kis változatosság kellene.

Kezdő vagyok még a konyhában. :) 18L

Köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 25. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem hozzá a citromos-olajos öntetes salátát is és a majonézest is, vagy joghurt/fokhagyma/majonéz.

Ehetitek burgonyapürével, vagy zöldséges rizzsel is, de prézlis karfiollal is finom.

2013. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :) Nehéz választani. :D
2013. jún. 25. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vajas petrezselymes krupmli. kapros fokhagymás tejföl lehetne az öntet.
2013. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Párolt rizs curryvel, nagyon apróra vágott, friss petrezselyemzölddel, némi borssal szerintem mennyei, pedig a rizst elméletileg nem eszem. A fűszereket célszerű kb 10 perccel a tűzről félrehúzás előtt beletenni. A kihűlt maradék tovább bolondítható egy ici-pici aprított fokhagyma belekeverésével, hidegen fogyasztással, vagy tálalás után, hogy jó friss legyen az a csöpp fokhagymás íz benne. Ütős...
2013. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
összevágsz mindenféle zöldséget(paradicsom,uborka,paprika...stb.) öntet:mustárt összekeversz balzsamecettel és egy pici olívaolajjal! Nagyon finom!
2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!