Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen csillagtök/patisszon...

Milyen csillagtök/patisszon ételeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni valamit patisszonból, de nincs sütő. Valami ötlet/recept? Légyszí csak normális válaszokat. (Nosaltyn, és egyéb helyeken [googlen is] kerestem, de nem találtam :˙/)

2013. júl. 9. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt is néztem :S
2013. júl. 9. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondoltál, nagyjából írd körül.:)
2013. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- rántani

- pörköltnek felkockázva, ekkor a végén a levébe forralok: tejfölben lisztet símára kavarva, ettől sűrű szaftja lesz, köretként nokedli, főtt rizs

- szálára vágott vöröshagymát+karikára szelt zöldpaprikát dinsztelsz, bele a kockára vágott tököt (akármelyik fajta is), pici vízzel födő alatt (sóval, borssal, bármilyen sülthús fűszerkeverékkel) megpuhítod, majd visszasütöd zsírjára.

-Ha a kockára vágott kész sült krumplit belekavarod mint a brassóinál, vagy 1-2 tojást ráütsz, és mint rántotta, de ha kockára vágott paradicsomot főzöl bele, akkor = lecsó


Esetleg vízszintbe ketté vágod, magházat kikaparod, héját leszeded, megtöltöd a szokásos darálthús + rizs töltelékkel, és mint a rakott cuccokat, bedugod tejföllel, reszelt sajttal a sütőbe. Először fólia alatt, majd ha megpuhult, az nélkül megpirítod.

2013. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Bocsi most nézem nincs sütőd, tehát az utolsóként írt töltött verzió most nem jöhet szóba! Marad a többi!

2013. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki a patisszon.lap.-ból nem tud kedvére választani, fogalmam sincs mit akarhat azon kívül.

egyébiránt- bár nem étel, hanem savanyúság- a kis uborkanagyságú salátacukkiniket ugyanúgy lehet kovászolni, mint az uborkát.Kipróbáltam, azért is merem leírni.

2013. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!