Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Malac húsról vélemények?...

Malac húsról vélemények? Szoktatok venni? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Több helyen láttam ,hogy malac -bordát ,tarját ,karajt ,árulnak kb 1000ft /kg :

Azért kérdezem mert a disznó húst nem ehetek :Nem birja a szervezetem : és már nagyon kívánok valami disznóságot : gondoltam ,hogy talán a Malacal próbálkoznék : Hátha nem lesz bajom tőle.


2013. júl. 10. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta inkább malacot veszek, mint sertést, mivel jó párszáz ft/kg-val olcsóbb, másrészt mivel nem "öregdisznó", hamarabb is megfő, ha kirántom a comrészt, karajt akármit, omlósabb, szerintem finomabb is a húsa. Igaz, hogy a pörkölt is hamarabb készen van és nem lesz olyan sűrű-szaftos, de ha óvatosan engeded fel, akkor elég jól el lehet találni még azt is.


Ha egészségügyi okokból nem ehetsz sertést, akkor kétséges, hogy malacot ehetsz-e, hiszen ugyanaz az állat, a hús összetevői is szerintem ugyanazok, én a helyedben óvatos lennék ez esetben.

2013. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sertéshúsra allergiás vagy, akkor a malacra is. ez nem az állat korától függ.a helyedben nem próbálkoznék vele, mert az allergén anyag - akár nyomokban is fordul csak elő-

elég komoly tüneteket válthat ki.

Én magam is allergiás vagyok (gyógyszer ) és sokszor megjártam már, mert olyan összetevőket tartalmazhat, amire soha nem gondoltam volna, hogy mikro mennyiségben is kiüt rendesen.

2013. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!