Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortát fogok holnap sütni,...

Eniii *-* kérdése:

Tortát fogok holnap sütni, mit szoltok az jo ha a tortára befejezésként olvaszotott fehércsokit öntök?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Finom és szép is lehet ,de attól is függ ,hogy milyen a torta ...
2013. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Finom lesz, de az nem lehet a befejezés, mert arra még valami színes dekor is kell.egy sima fehér bevonat nem mutat sehogy.
2013. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gömbicica ***** válasza:
18%

szia.

én inkább saját krémmel fedném. a fehércsoki az nem csoki. ezt gondolom tudod.

egyszer vettem jó marha drágán belga fehércsokit cukrász nagykerben, mert láttam, jegyzeteltem, hogy egy cukrász hogy csinált egy tortát.

életem legócskább süteménye lett. no nem azért mert elrontottam, de az a fehércsokinak csufolt müanyag, olyan pocsék izt adott az egésznek, mintha mosóporos dobozt ettünk volna.

helyedben én nem tenném.

De hát izlések nem egyformák. Meg valóban attól is függ, hogy milyen töltelékkel bir a tortád :-)

bocsánat hogy igy lehuztam az ötletedet :-(

2013. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen tortát sütsz? Illik hozzá ízben?
2013. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nutellás-mascarpones lez
2013. júl. 11. 13:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm az nagyon fincsi. :)

Én személy szerint utálom a fehércsokit és engem is mosószerre emlékeztet. Ha te szereted, akkor rakhatsz rá, illik ezekhez az ízekhez. Mondjuk én biztos étcsokit raknék rá.

2013. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
én is inkább étcsokit tennék rá, sztem az jobban megy a nutellához.
2013. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!