Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kiengedett csirkemellet...

Kiengedett csirkemellet vissza lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Jah, szerintem is.... Csak ez a sok buta orvos, meg élelmiszer biológus ne lenne, aki ilyen mindenféle hülyeséggel traktál minket... A párizsi is jó még, ha meleg ecetes vízzel lemossuk róla a zöldes színű penészt. Senki se jött vissza panaszkodni... tehát ugyan olyan jó! Hát egyétek csak és osszátok tovább a jó tanácsokat.
2009. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
71%

Egyszer mindent meg lehet enni....

A halott már jön vissza reklamálni. Jó kis gyomorrontás, esetleg húsmérgezés után meg azon törik a fejüket, hogy mitől is lehetett. Na ja, és ilyenkor jönnek elő a kis stiklik, hogy visszafagyasztott hús, nem mefelelően tiszta konyha vagy konyhai eszköz (lásd szalmonella) stb...

Szerintetek miért vannak Mo-on annyira szigorú konyhai illetve ÁNTSZ előírások? Hát nem véleltlenül...


Egyszerűbb lenne, ha használnátok a google keresőt, lehet okosodni is, és nem feltétlen kételkedni a hozzáértők véleményén. Mert hány szakmailag hozzáértő válaszoló mondott itt badarságot? Volt közülük legalább egy doki vagy kutató? Ja, csak egyszerű háziasszonyok, meg okostojások! Na, erről ennyit.


Hiába, a butaság veszélyes...de nagyon!Akkor csak fagyasszátok vissza, és jó étvágyat hozzá!

2009. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ezt mondtam én is, nem is egy válaszban... de azonnal masszív nullára pontoztak. Komolyan nem hiszem el, hogy ennyire ne figyeljenek az emberek erre. És ez még csak egy dolog, de, hogy másokat is erre buzdítsanak, hát nem tudom, nem szívesen ennék ott vendégként.
2009. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok: engem is lepontoztak azonnal... :( mindegy, valakinek ez nagyon jó móka, hát ha ennek tud csak örülni akkor pontozzon le és mérgezze a családját csak nyugodtan :) Szép napot mindenkinek!
2009. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Na tessék, megint. :) Ezek erre élveznek. :))) Gratulálok!
2009. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!