Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti házi csipszet mivel fűszere...

Ti házi csipszet mivel fűszereznétek?

Figyelt kérdés

Már próbáltam egyszer sóval, kis porcukorral és fűszerpaprikával (édessel és csípőssel is). A végeredmény voltaképpen ehető volt, de nem nyűgöztem le magam.

Ti mit használnátok?


2013. júl. 23. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a boltban szoktam venni sült krumpli fűszerkeveréket. Sok ízben van. Nekünk a kedvencünk a hagymás-tejfölös és a baconos.

Én soha nem adok ki pénzt chipsért,mert kb egy krumplinak megfelelő adagot árulnak 300Ft-ért és nem utolsó sorban nagyon egészségtelen. Ha a boltokban ingyen osztogatnák ezeket a chipseket akkor sem adnék a gyerkőcömnek belőle. Jó,hogy te is saját magad készíted!!!

2013. júl. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sóval vagy szárított metélőhagymával+só...
2013. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam a sültkrumpli fűszerekre, de én kizárólag természetes anyagokból szeretném ezt megoldani.


Utolsó: hagymaszárításon is gondolkodtam már, meg utána is olvastam. Te csináltad már? Napon vagy sütőben?

2013. júl. 23. 12:30
 4/7 anonim válasza:
Én csak sózom.
2013. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én képes lennék ötfűszerrel, mert nagyon szeretem bármin, de a fasírt fűszerezés biztosan jól megy hozzá: só, bors, paprika, kömény, fokhagyma.
2013. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
háát én venni szoktam a szárított metélőhagyma "fűszert"nem vesződők vele:) elég a vargányát kiszárítani elképesztően erős szúrós szaga van de ha szárítók is zöldséget/fűszert csak is magában nem rakom a sütőbe szárító üzemmódba...:)
2013. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sót mindenképp és borsot, esetleg fokhagymasót, és valamilyen zöldfűszert (de egyszerre csak egyet): oregánót, bazsalikomot, majorannát... (a majoranna nagyon jól megy a krumplihoz!)
2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!