Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megehetem ezt a sütit vacsira?

Megehetem ezt a sütit vacsira?

Figyelt kérdés

Almás-zabpelyhes fahéjas-muffin


Elkészítés:

A lereszelt,kinyomkodott,fahéjjal,édesítőszerrel,zabpehellyel összekevert almát hozzáadom a sütőporos,olvasztott vajas liszthez,majd az enyhén kiolajozott muffin sütőbe teszem,s megsütöm.


Nagyon hizlalhat? :S

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. dec. 1. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Fehérlisztes cuccot nem eszünk vacsira. Esetleg reggelire egy keveset.
2012. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Update liszt! :)
2012. dec. 1. 12:29
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Mindent megehetsz, de egy csomó gyógyszert, alkoholt, mérgező kaját nem ajánlott enni.


Ilyen a gabonás (liszt, zab stb.) mesterséges édesítőszeres ételek.

Miért nem készíted el kókuszreszelékkel, és mondjuk xilittel, steviával?

2012. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

1. nincs olyan, hogy hizlal

2. vannak zabpelyhes receptek, amibe nem kell liszt, keress olyat

2012. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A lisztet netán nem pótolhatja a zabpehely?

2012. dec. 1. 12:31
 6/23 anonim ***** válasza:
[link] ebbe nincs liszt
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy keményítő dús, ugyan úgy gluténos. Ugyan úgy megemeli a vércukor szintedet, az inzulin szintedet, ugyan úgy a zsírraktározást segíti és a zsír lebontást gátolja. De persze nem hizlal mert nincs olyan magyar szó, hogy hizlal, leírták. Sőt régen én is így írtam, nem hizlal csak zsírraktározást vált ki.
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De inkább majd holnap eszek ilyet reggelire,vacsira meg natúr joghurttal sovány túrót! :)

2012. dec. 1. 12:44
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Az update liszt glutén és szója tartalma nem zavar? Sokkal több gondot tud okozni hízásban a glutén miatti pajzsmirigy autoimmun gyulladás mint a sok szénhidrát.


A túró, joghurt marha inzulin tartalmára szintén rákérdeznék. Azért eszel updét lisztet, hogy kevés szénhidrátot fogyassz (hogy ne emelkedjen meg a vércukorszinted -> hogy ne emelkedjen meg az inzulinszinted mert a magas inzulinszint az a hormon, ami a zsírba raktározza a tápanyagokat) ehhez képest a nagy hormontartalmú, a borjú hízását biztosító tejtermékeket eszel? Ez nem ellentmondásos? :)

2012. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

*a magas inzulinszint az a hormon


Ez így értelmetlen volt. Az inzulin az a hormon, aminek leírtam a hatását. Ha magas a koncentrációja a vérben, akkor csökkenti a vércukorszintet, és a tápanyagokat raktározza. Többnyire zsírba (edzés után izmokba). Közben a zsírbontás értelemszerűen nem történik.

2012. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!