Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány óráig kell főzni a...

Hány óráig kell főzni a kukoricát?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt látom hogy 10-15 percig, de nekem anya mindig órákig főzte és finom volt nem volt vele gond.Meddig kell főzni?

2013. aug. 14. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Csemege kukoricát elég negyedóráig. Takarmány kukorica még ehetetlen marad ennyi idő után.
2013. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Mostanában tényleg 10-15 percig főzik.


De nekem az 1-2 órát fövő ízlik csak,én mindig sokáig főzöm.Legutóbb bő 1 óra alatt főtt meg,egész zsenge volt.

2013. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 14. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Mi mindig forrástól számítva 15 percig főztük. Már anyukám is.

Ha tovább főzik, visszakeményedik, és utána tényleg csak órák múlva lesz puha.

Minél tovább főzöd, annál inkább kifő/lebomlik belőle minden, ami hasznos lenne a szervezetednek.

2013. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Forrástól számított 15 perc.
2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amikor már jön az illata,akkor kell lekapcsolni,legalább 60 csővel megettem már az idén,és ez vált be
2013. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amig meg nem puhul. régebben mi is hosszu ideig főztük. mióta vettünk új edényeket, elég ha a tetején azt mutassa hogy 60 fokon van, lekapcsolom, és még fől benne bőven, órák mulva is meleg ha nem veszem le a tetőt. és mindennel igy van. úgyhogy lehet 15 perc, ha jó az edény. de beleszursz egy villát, vagy kiveszel egyet és hideg viz alatt beleharapsz megtudod jó e. nagyon nem lehet elrontani :)
2013. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én másfél óráig szoktam főzni
2015. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!