Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az alábbi ételekből mit tudok...

Az alábbi ételekből mit tudok főzni?

Figyelt kérdés

Spagetti tészta, darált pulykahús (500 g), tejföl, tojás, sajt, vaj....


Igazából spagettinek indult, de nincsen se paradicsom szószom, se igazi parim. Milyen szószt csináljak helyette, ami finom a darált hússal?



2013. szept. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos-tejfölös tészta?
2013. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de valami szósz kéne hozzá, nem?:)
2013. szept. 3. 18:39
 3/7 anonim válasza:
37%
Törd rá a nyers tojást, és kész van a szósz ha a tejföl nem elég..
2013. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vöröshagyma van ?

Ha igen, vágjál fel két közepes fejet és fonnyaszd meg olajon. Mehet rá a darált hús. Nagylángon kicsit lefehéríteni, majd fedő alatt megfőzni. Fűszerezni vegetával és őrölt-borssal.

Egy edénybe keverj össze egy nagy pohár tejföl, 4 evőkanál mustárral és egy evőkanál cukorral. A kész darált húsra öntsed rá. Egyet roggyan és kész. Főt spagettivel tálalhatód és sajtot is reszelhetsz rá.


( amúgy a mindmegette -n találtam, de mostmeg nem találom :((( , pedig inkább linkeltem volna mint ennyit gépelek :)) )

2013. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Spagetti a pulykahúsból tejszínes (ez esetben tejfölös...?) mártással. Fokhagymával, borssal ha lehet. Oregánót vagy bazsalikomot adnék még hozzá fűszerként, vagy esetleg rozmaringot, petrezselymet.
2013. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csináld úgy mint a carbonarát

Megpiritod a húst összekevered a fött tésztával,

a 4-5 tojást sárgáját felversz sajtal, sóval, borsal

ráöntöd a tésztára 1-2-szer megkevered és le is kapcsolod.

2013. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amikor elmentem főzni az utolsó még T. Laci válasza volt, aszerint csináltam meg, és isteni finom lett:) Köszi.
2013. szept. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!