Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott sertéspörkölt...

Fagyasztott sertéspörkölt felhasználása?

Figyelt kérdés
Van egy jó nagy adag sertéspörköltem készen lefagyasztva. Mire tudnám felhasználni? Több személynek lenne belőle ebéd? Ötletek?
2013. szept. 9. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes:

- kienged, utána egy kicsit (10-15 percig) átrotyogtatod, ha kell öntöl alá egy kis vizet is. Nem kell, hogy nagyon főjjön, de hogy friss íze legyen, feltétlenül kell egy kis plusz főzés!

- készíthetsz mellé nokedlit

- összefőzheted pirított tarhonyáva=húsos tarhonya

- hordós aprókáposztával-tejföllel = húsos káposzta

- meghígítod és nagyon fincsi gulyás-levesnek is zöldséggel, kruplival, tésztával

- amikor félig megfőtt a babgulyásnak való bab, akkor beleforgatod a pörköltet, bezöldségezed, ha akarsz bele egy kis tésztát, akármit, azt is rakhatsz hozzá

- sőt, van aki ledarálja, befűszerezi, és ebből készíti a húsos palacsintát

2013. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok ötletet. Mind nagyon finom:)
2013. szept. 9. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen rakott zöldséges ételbe is finom ha ledarálod a húst, utána leöntöd a szafttal, rakott kel, zöldbab, de tésztába is finom, vagy pizzára.
2013. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ledarálva, palacsintába töltöd, bepanírozod és kirántod. krumplipürével, savanyúsággal mennyei eledel.
2013. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LOL:

No igen! A töltött, rántott palacsinta!

Ma bevásároltam, hogy holnap káposztával töltött, rántott palacsintát készítek!

Akárki is volt aki kitalálta, nagy ötlet kirántani a töltött palacsintát. Csak díjazni tudom!

2013. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!