Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segíthet valamennyit fogyni,...

Segíthet valamennyit fogyni, ha rántott húsoknál rozslisztet használok, kevesebb olajban készítem, "sima" tészta helyett durum tésztát veszek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 00:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve "sima" rizs helyett barna rizst, fehér kenyér/zsemle helyett teljes kiőrlésűt, zsírosabb húsok helyett pedig csirkemellet, halat?
2012. ápr. 18. 00:24
 2/6 anonim ***** válasza:

a rizs milyensége tökéletesen mindegy.

a ch mennyisége a lényeg.

a teljes kiőrlésű termékek élettanilag hatásosak,kalória tartalomban még többek is,mint a sima pékáru,vagy ugyanannyi,ezért nem értem miért írtad ide.

a tervezetedben nem írtál kalória deficitről,ch csökkentésről,ezért semmi nem támasztja azt alá,hogy fogynál bármennyit is.

2012. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Panírt rozslisztből? A rozsliszt nehéz, szerintem a panírod leesik a húsról!

Egyetértek a 2-es válasszal, a szénhidráttartalmat kell figyelni, végül is ettől függ a kalóriatartalom is.

Inkább a mennyiséggel lehet spórolni!

2012. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hétfőn simán elkészítettem karajból (nem zsírósból) a rántott húst. Kenyér és köret helyett salátát ettem mellé és a húsból sem két szeletet, csak 80 grammot. Ha csirkéből készíted, akkor lehet akár sütőben is sütni, de disznóhúsból nem ajánlom, mert kiszárad. Néha belefér, ha oda figyelsz arra, hogy mennyit eszel belőle.
2012. ápr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemvalaki123 válasza:

gondoltál már arra, hogy egyáltalán ne bundázz, mert csak hízol tőle?

hogy egyáltalán ne használj étolajat, mert csak hízol tőle?

hogy ne egyél gabonát, mert tönkreteszi az egészséged?

és miért nem zsíros a hús? a zsírra szükrége van a testnek, az izületeknek! Sok zsírra!


veszekedés, és ellenérvek helyett tegyetek egy próbát, egyétek legalább 1 hónapig:

bőséges szalonna, zsíroshúsok főzve, vagy pecsenyének sütve, csirke bőrével sütve, tojás, minden formában, gombák, saláták, kevés gyümölcs.

Figyeljétek a testeteket, és az első pár nap átállási változások után felszabadult leszel, könnyű, friss, energikus, a tested hatalmas nagytakarításba fog, ledob jópár kiló felesleget, elmúlnak a pattanások, gyönyörű lesz a bőr, elmúlnak az izületi fájdalmak, a menstruációs fájdalmak, a migrén, mormalizálódik a vérnyomás, a vércukor, a pajzsmirigy, az összes laborérték javul, szép lesz a hajad, a körmöd, egyszerűen egy csodának éreztem én is az áűtalakulást :D

több, mint fél éve étkezem így és egyre jobban vagyok :D:D:D

több infó: paleolit táplálkozás, paleolit életmód

király!!!

2012. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemvalaki123 válasza:

gondoltál már arra, hogy egyáltalán ne bundázz, mert csak hízol tőle?

hogy egyáltalán ne használj étolajat, mert csak hízol tőle?

hogy ne egyél gabonát, mert tönkreteszi az egészséged?

és miért nem zsíros a hús? a zsírra szüksége van a testnek, az izületeknek! Sok zsírra!


veszekedés, és ellenérvek helyett tegyetek egy próbát, egyétek legalább 1 hónapig:

bőséges szalonna, zsíroshúsok főzve, vagy pecsenyének sütve, csirke bőrével sütve, tojás, minden formában, gombák, saláták, kevés gyümölcs.

Figyeljétek a testeteket, és az első pár nap átállási változások után felszabadult leszel, könnyű, friss, energikus, a tested hatalmas nagytakarításba fog, ledob jópár kiló felesleget, elmúlnak a pattanások, gyönyörű lesz a bőr, elmúlnak az izületi fájdalmak, a menstruációs fájdalmak, a migrén, mormalizálódik a vérnyomás, a vércukor, a pajzsmirigy, az összes laborérték javul, szép lesz a hajad, a körmöd, egyszerűen egy csodának éreztem én is az áűtalakulást :D

több, mint fél éve étkezem így és egyre jobban vagyok :D:D:D

több infó: paleolit táplálkozás, paleolit életmód

király!!!

2012. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!