Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hidegtálra ötletek? /bármi...

Hidegtálra ötletek? /bármi jöhet a nem megszokottól az egyszerüig :/

Figyelt kérdés

15főre kellne készülnöm majd jővő héten péntek estére : Vegyesen gyerekek felnöttek lesznek..

Köszönöm..


2013. okt. 1. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Csirkemájpástétommal töltött karajtekercs,/egybe karajt kell kibontani, megtölteni, feltekerni /sonkás tojásrolád,

aszaltszilvával, gesztenyével töltött pulykamelltekerecsek,

vadászkenyér(túrós-zöldséges-fűszeres , isteni látvány )mozzarellával töltött kis paradicsomok, olivabogyóval.

2013. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Pármai sonkába tekert sárgadinnye:

[link]


juhtúróval töltött cukkini:

[link]


Zöldspárga füstölt lazaccal (mártás elhagyható a hidegtálról)

[link]


Mozzarellás-bazsalikomos paradicsomok:

[link] (persze ezt lehet úgy is, hogy kissebb-nagyobb paradicsomokat kikaparunk, és megtöltünk mozzarellával, bazsalikommal, vagy lehetpálcikára tűzve is)


Fehérboros kagyló:

[link]


Citromos garnéla:

[link] (a tésztát elhagynám, helyette saláta)


Libamáj almában:

[link]

2013. okt. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket mind ki is próbáltad.. :D
2013. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem pont ezeket a recepteket, de 10 ételről nem fogom a sajátomat leírni. Azért linkeltem őket, hogy legyen valami ötlete a kérdezőnek hogy néz ki, hogy kell elkészíteni.


De egyébként igen, szoktam ezeket készíteni csak saját receptből, bár konkrétan egyet - a fehérboros-fokhagymás kagylókat épp tegnap próbáltam ki a linkeltek közül, isteni volt.

2013. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én simán főznék francia, mexikói, virslis-kukorica, krumpli salikat. Mindegyik külön edénybe raknám, ahova paszol fasírt vagy rántott hús (amelyikre épp telik, de ,ha úgy jönne ki lehet csak 2 féle sali lenne, mikor, hogy engedhetem meg), sajt tekercs az adott salival töltve, plusz sonka tekercs, lehet még kaszinó tojást is csinálni.


Plusz fríss zöldségekből kiraknék valami egyszerűbb állatfigurát, lehet dísziteni azt is főtt tojással stb, a gyerekek biztos szívesebben ennék :)

2013. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én a hétvégén a családot látom vendégül, ami nálunk több lesz, mint 15 fő :)

Nekem ilyen alkalmakra bevált: sonkás alagút (kívül sonka, belül zöldség aszpikban), sajttekercs, tojáskrémes szendvics - ezeket mind előző nap készítem, hűtőben elvannak.

előző nap állítom össze, aznap sütöm a szezámmagos sajtos tekercset.

idén újításként valamilyen tésztasalátát tervezek, azt a gyerekeim is szeretik!

édességnek nálunk torta lesz (amivel aznap kínlódok majd, legalábbis a díszítéssel) és muffin, a hétköznapinál kicsit extrásabb dekorral (gyöngyök, kiszúrt marcipán virágok).

2013. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

néhány recept az előzőekhez:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Sargadinnye valamilyen minosegi fustoltsonkaban, sushi, fasirtgolyok, kaszino tojas, bruschetta, mini bagettszeletek kulonbozo szendvicskremekkel, sult rakfalatok, sajtgolyok, sajttal, krumpligolyok,kagylo.
2013. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!