Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zacskóban hagyott csirkeszárny...

Zacskóban hagyott csirkeszárny, a hűtőben, egy nap alatt, megromolhatott?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, a hűtőbe raktam csak, nem vettem ki a zacskóból, csak kis helyen tudott levegőt kapni. Megromolhatott? A szagáról nem tudom eldönteni, mert ilyenkor már a normál szagát is romlott szagnak gondolom, ha már egyszer felmerült bennem a gondolat, hogy talán nem jó. Megfőztem belőle a pörköltet. Ha nem volt jó, mi bajunk lehet tőle, milyen súlyos? Vagy csak egy hasmenéses, hasfájós gyomorrontás?

2013. okt. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volt romlott, amikor megvetted, akkor nem lehet baja egy nap után. Én ha másnap megcsinálom a húst, akkor a hűtőbe rakom. Csak akkor rakom a fagyasztóba, ha több nap múlva készítem el.
2013. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
egy nap alatt nem romlik meg ha friss volt amikor megvetted. de legkozelebb vedd ki a zacskobol es tedd be egy talkaba vagy ilyesmibe ugy tedd a hutobe
2013. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem romlott az meg, de valóban legközelebb vagy teljesen kibontod és úgy rakod valami tálba-edénybe, amit nyugodtan beboríthatsz alufóliával stb.stb. De minimum egy kicsit meg kell szakítani a zacsit, amiben hazaviszed, hogy levegőt kapjon!

Ha főzés közben nem éreztél "gyomorforgató" büdöset, akkor semmi gond, nyugodtan megehetitek.

2013. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" Ha nem volt romlott, amikor megvetted, akkor

nem lehet baja egy nap után. "

Ez nem rossz, ezen logika alapján soha nem romlik meg semmi...

2013. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz tőle. pörköltnek gondolom rendesen rendesen megfőzted. No para :)
2013. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat.

Fővés közben nemvolt semmi rossz illata. Pláne nem gyomorforgató:)

Kevés levegőt tudott kapni a hús, csak túl kis nyílás volt a zacsin.

Legközelebb próbálok kevésbé feledékeny lenni. Igazából ki akartam bontani a zacsi száját és visszahajtani, csak elfelejtődött. Gondoltam nem húsozom össze a kezem átöltözés előtt, átöltözés utánra meg elfelejtkeztem róla:(

2013. okt. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!