Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkeszárny és comb sütőben...

Csirkeszárny és comb sütőben hogy?

Figyelt kérdés
Csak simán egyszerüen akarom megsütni, grill füszerporral. le kell takarni alufoliával? Hány fokon és kb meddig kell sütni? forditani kell? mennyi viz+olaj kell alá? érdemes egyben sütni a szárnyat és combot, vagy inkább külön?
2012. márc. 20. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sütheted egyben is. A tepsit kend ki zsirral, a húsra is tegyél egy kis forró zsiradékot, kb. 1/2 dl. vizet, és takard le fóliával. Tedd a sütőbe, 150-180 fokra állítva azt, és süsd kb. 40 percig a fólia alatt. Utána vedd le a fóliát, és süsd pirosra.
2012. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is feltehettem volna ezt a kérdést! Pont most sütöm :)

Én zacsiba raktam, de már lassan másfél órája sül 5 comb meg 4 szárny és még most kezd rendesen átsülni... Csak hogy a 40 percet ne vedd készpénznek..

2012. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért sül sokáig, mert nem pirítottál oda neki rendesen! Esetleg meg kellene nézetni a sütőt! Másfél óra nagyon sok!
2012. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

220 fokon sütöm, a zacsiban megpuhult, kibontottam, és mire megfordítottam tiszta véres 2 comb.. és még mindig sül..már 250-en

eddig működött a sütőm, nem értem...

2012. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. végülis nekem is több lett vmivel mint 1,5 ora. 180 fokon csináltam. aztan utanna még 15 percig kb alufolia nélkül.
2012. márc. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!