Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Péksütemény készítéssel...

Péksütemény készítéssel kapcsolatos kérdéseimre kérnék választ?

Figyelt kérdés

1., Kenyérsütõben lehet kiflit/zsemlét sütni? Úgy gondoltam ezt, hogy miután a dagasztó programnak vége, kivehetem a géppől a tésztát, hogy megformázzam? (persze egy db esetén)

2., A kenyérsütõgépemen van egy olyan funkció, hogy extra sütés. Ez mit takar? Olyat lehet, hogy kézzel megdagasztom és utána a kenyérsütõgép már csak süti?

3., Minden nap szertnék sütni magamnak. Olyat lehet (vagy hülyeség?), hogy egy hétre elõre bedagasztom a tésztát, hogy ne kelljen minden nap?


Köszi a válaszokat. Elsõ éves egyetemista vagyok, szeretnék egészségesebben táplálkozni, a bolti termékekkel nem igazán megy, ezért kérdem.


2013. okt. 4. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A géppel lehet csak dagasztani is. De egy darabot nem érdemes, mert rengeteg áramot elpazarolsz.


2. Nem tudom.


3. Olyat lehet, hogy bedagasztasz egy nagy adagot egyszerre, megkeleszted, megformázod belöle, amit akarsz és egyesével elfagyasztod. Ha sütni akarod, akkor elötte fel kell engedni és utána sütni.

2013. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!