Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az almás pitét lehet fagyasztani?

Az almás pitét lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó fél évre simán le lehet akkor még nem veszi át azt a bizonyos mellék ízt az úgynevezett "hűtő" ízt. Persze valamilyen szinte lehet érezni de nem annyira.

Kiolvasztásnál annyi a lényeg hogy célszerű kitenni olyan helyre ahol viszonylag minden tiszta és a muslicák sem szállnak rá hogy rendesen kitudjon engedni, és lehetőleg ne legyen letakarva semmivel nehogy befülledjen. Egy éjszaka bőven elég neki. Meg ha tálcára teszed akkor alatta összegyűlhet egy kis víz ami megszívja magát és akkor tényleg hűtő íze lesz, én ilyenkor úgy szoktam csinálni hogy a grillező rácsát leszedem, letakarítom majd a tálca fölé felteszem és alatta kitámasztom pár kupakkal hogy legyen köztük rés és a víz szépen lecsepegjen a tálcára.

Eddig ez a legjobb praktika amit kitaláltam és én ötletem volt ez tehát nem olvastam ilyet sehol. Lehet már van valahol írva a neten mert kb 2 éve már írtam egy ilyen választ csak nem tudom hogy ide, vagy más fórumra.

2013. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tippet! megpróbálom pár darabbal, hogy működik! :)
2013. okt. 9. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!