Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap én szeretném elkésziten...

Holnap én szeretném elkésziteni a családnak az ebédet, de ötletem sincs mit csináljak. Csirkehúsra gondoltam, de ez önmagában nem elég. Rengeteg receptet átbújtam. Ötlet, esetleg konkrét recept?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Húsleves


sajttal töltött rántott hús

párolt rizs


sült oldalas

petrezselymes burgonya


rántott hús, rántott karfiol, rántott gomba

bármilyen köret jó hozzá

2013. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek mind nagyszerűek,köszönöm,de a bátyám nem igazán szereti az ilyen ételeket,inkább sültkrumplifüggő.Az nem igazán megy a csirkéhez,nem?
2013. okt. 12. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:

dehogy nem!

Avval is nagyon finom bármelyik amit írtam.:)

2013. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Hany fogasra gondoltal? Mennyire vagy gyakorlott a konyhaban?
2013. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha van csirkemell akkor lehetne brassói abba van sült krumpli :D


[link]


de megkívántam :D

2013. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
gyakorlott vagyok 15 éves létemre.Imádok sütni-főzni,szóval ezen ne múljon semmi.Anya mondta hogy mindegy mit kotyvasztok,majd megveszi.A problémám,hogy nem tudok mit főzni :) Tudom,hogy ezek közül mind finom,csak a testvéreim válogatósak :/
2013. okt. 12. 21:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk holnap sült csirkemell lesz -most ázik a fűszeres tejben - zöldséges rétessel, hercegnő burgonyával es kapormártással.
2013. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Csirkemellből nehogy csinálj brassóit. Az száraz hús, nem brassóinak való. Ahhoz sertéscomb vagy tarja való. (Legalábbis, ha jót akarsz enni).

Ha csirkét és krumplit akarsz, akkor combot vegyél. Azt ránthatod és sütheted is.

De nálunk pl. nagyon szeretik az alábbit is:

Egy megfelelő tepsit kizsírozol (Nem olajjal).

Beleteszel karikára vágott krumplit. Kicsit meg sózod. Ráteszed a combokat (én kiszoktam csontozni, de ez nem feltétlen fontos). Rákarikázol néhány fej vöröshagymát. Házitejfölt, vagy ha nincs, főzőtejszínt összekeverek pici sóval, borssal, bazsalikommal és a hagyma tetejére öntöm. Egy pohár vizet öntök bele, lefedem és a sütőben addig sütöm, míg a hús és a krumpli puha nem lesz.

2013. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat utolsó, nálunk soha nincs semmi mas hús, csak csirkemell, igy abból készül minden, de meg soha nem volt száraz.
2013. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló:

Nem csirkemellből csináltam volna,hanem combbal,nálunk az a favorit ;)

Amit leirtál főzőtejszines receptet azt szoktam csinálni,de valami újat szeretnék kipróbálni.A brassóit a bátyám is megenné,szóval holnap nálunk lesz az asztalon :D Ő csontsovány,alig van amit megeszik,de ez neki is tetszeni fog :) Köszönöm az ötleteket,remélem sikerülni fog.Ha valakinek van még ötlete szivesen meghallgatom,máskor is fogok főzőcskézni.

2013. okt. 12. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!