Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen íze van a borscs...

Milyen íze van a borscs levesnek? Könnyű elkészíteni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit a gulyásra, krumplilevesre hasonlít, de mivel cékla is van benne, elég jellegzetes az íze. Ha szereted a fött cékla ízt/szagot, akkor valószínüleg tetszeni fog, ha ez nem a kedvenced, akkor meg jó eséllyel nem ízlik majd.
2013. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Furcsa,savanykás..Egyszer ettem,többet nem is szeretnék.
2013. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti reszelt céklát, reszelt sárgarépát és összevágott káposztát tartalmaz, van benne főtt hús és ecetet is tesznek bele. Lehet, hogy sok volt benne, amit az előző válaszoló említett. Én változtattam ezen, bacon szalonnát teszek bele, azon párolom a céklát és a répát, felengedem húslével (víz+kocka), az ecetet kihagyom, mert nem szeretjük. Így az íze inkább kicsit édeskés, de ez már nem az autentikus.
2013. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Oroszországban ettem :)

Savanykás,de finom :) A tárkonyos levestől jóval erőteljesebb.

Ne felejts el tejfölt és kaprot tenni bele :D

2013. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Savanykás és nagyon finom.
2013. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül elkészítettem ma reggel (tegnap készült el a hús alaplé), tejfölt végül nem raktam bele, majd tálalásnál gondoltam. Kapor is ment bele, a színe is szuper lett, nem lett narancssárga! :-)

Isteni íze van, nekem nagyon ízlik, remélem a férjemnek is fog ebédkor! :-)

2013. nov. 13. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
2019.-ben kérdés egy 2013.-as kérdésre: ízlett végül a férjednek? :D
2019. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!