Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem nagyon finom,...

Írnátok nekem nagyon finom, bevált spagetti recepteket?

Figyelt kérdés

Olyat ami egyszerű,nagyon finom,olcsò,és könnyen elkészïthető.

Nagyon megköszönném.

Sajtos tejfölöst kivéve



2013. dec. 1. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Zöldségféléket vékonyra szeletelni, kevés olajon erösen átpirítani, füszerezni, összekeverni a kifött tésztával és azonnal fogyasztani


Spenótot megfözni, sóval, borssal, fokhagymával füszereznin, kevés tejjel/tejszínnel sürü mártás állagúra hígitani, a tésztával összekeverni és sajttal tálalni.

2013. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyma papikra sárga répát vékonyra felcsíkozni,sonkát bele, só ,bors, tejszínes habarással behabarni, vagy veszel egy carbonára alapot
2013. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kedvenceim:


cukkini, répa, hagyma bő olivaolajon megpárolva sózva borsozva. Ez a keverék megy a tésztára, ha nagyon száraz olivaolajat szoktam még tenni rá.


A másik kedvenc: 1 főzőtejszín 2 gerezd zúzott fokhagyma, 1 doboz lecsöpögtetett tonhal összefőzve sóval, borssal, bazsalikommal. Mehet bele olivabogyó és paradicsompüré is, de ezek elhagyhatók.

2013. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem: olivaolajon a bazsalikomos-sós-borsos félbe vágott koktélparadicsomot megpirítani, hozzá mozzarella és utána egy doboz tonhal, rá a tésztára, és kész. Imádom, egyszerű s nagyszerű. Néha, ha van otthon, cukkinit is szoktam hozzá pirítani a paradicsom mellett 8szintén megfűszerezve).
2013. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szalonnás-hagymás--gombás-tejszínes szósz, spagettivel tálalva.
2013. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!