Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért mondják, hogy undorító...

Miért mondják, hogy undorító a szalonnás-cukros túróstészta?

Figyelt kérdés
én sok szalonnával, tejföllel és cukorral szeretem. de ez mindenki szerint undorító. tényleg? ennél sokkal meredekebb dolgokat is megesznek az emberek. ki hogyan eszi?
2009. nov. 26. 18:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez így a legfinomabb. Aki szerint meg undorító, az ne egye, oszt jónapot :-)

Nem tudja, mit veszít...

2009. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Nyaaammiiii:P:P:P:P Ugyan így szeretem:) örülök hogy nem vagyok egyedül:)
2009. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
96%
Nyámiii, imádom. Nálam is mindenki elszörnyűlködik... meg azon is amikor a palacsintát nesquick kakaóval eszem úgy hogy nem rakok bele cukrot...de basszus, ha már alapból cukrozott és a palcsinta is édes akkor mi a francnak, na mindegy...ahány ház annyi szokás :D
2009. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem sem undorító, bár én így még nem ettem.

Volt olyan, hogy szalonnával ettem, aztán meg desszertnek cukrozottan...

Viszont a majonézes válaszoló sincs egyedül, mert én is szoktam majonézes kenyeret enni, de a pörköltes tésztára is azt nyomok!:-)

2009. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én meg túró nélkül eszem:D A párom is úgy eszi ahogy te:) Nem undorító.Jaaaaaaaa és a párom májkrémmel eszi a chipset:D
2009. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég ijesztő a füstölt íz cukorral!

És a cukros-zsíros kenyeret sem akarom, pedig ovis koromban az gyermek-népélelmezési alapcikk volt :)

De, a mogyorókrémes kenyeret mindenki szó nélköl megeszi, pedig az se más mint cukros-zsíros-kakaós kenyér!

Na, mondjuk nekem ettől a kakaós-tészta ötlettől is ketté áll a fülem! Még otthon haggyán lenne, ha egy gyerek így eszi, de hogy a menzán ezt adják!!??!!

2009. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

húú, vannak meredek párosítások! de jó, hogy nem vagyok egyedül a cukros-szalonnás párosítással. egyik barátnőm a kalácsot felvágottal eszi, a párom pedig cseresznyebefőttel a rántott húst.

amúgy azért kérdeztem, mert a környezetemben mindneki szerint gáz így a túróstészta, de én el sem tudom képzelni máshogy.

2009. nov. 26. 19:50
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy eszem! Jó dédi mama rászoktatott.:) Imádom.

Anyum pedig oviban cukorral,itthon sósan eszi.

Egyébként a rántott husihozt én is eszek kompótot/beföttet.

2009. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt sem tudom elképzelni,hogy a túrós tésztát hogy lehet szalonával enni. Én cukorral és tejföllel szoktam,én vagyok a feketebárány:-))) Amugy meg mindenkinek más az izlése szerencsére:-)
2009. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így tanították, én még máshogy nem is láttam csak így.Mi a túrót kikeverjük tejföllel és cukorral, összedobjuk a tésztával és rá a sült szalonna.Én imádom.

Egyébként nem tudom ki pontozgat lefele... hmmm

2009. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!