Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Páromnak szeretnék. Egy...

A Páromnak szeretnék. Egy romantikus vacsorát készíteni, szerintetek összeillik ez a menűsor?

Figyelt kérdés
Levesnek csirkeragu levest gondoltam, fő ételnek: Baconbe tekert mozzarellás csirke görög salátával (itt voltam.bajban, hogy a mozzarella hogy megy a feta sajthoz?!) desszertnek pedig mogyorókrémes mini gombóc. szerintetek? :)
2014. jan. 9. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen jól hangzik így együtt.


Mi szoktunk olyan salátát is csinálni amiben feta sajt és mozarella egyaránt van, úghyogy számomra összeillik.

2014. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van a két sajt is: Csak nagyon ovatosan sózd az ételt mert a bacon és feta is sós . Vannak olyan feta sajtok amik nem tartalmaznak sók sót , a csomagoláson megtalálod a a sajt só tartalmát.
2014. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. jan. 9. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:

illenek egymáshoz ,csak tényleg a sózásra figyelni kell.

A 2 válszólónak köszönöm ,a csomagoláson lévő tippet nem tudtam.

2hete olyan sós fetát vettem ,hogy alig tudtuk megenni.

2014. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A két sajt inkább kiegészíti egymást, ahogy írták már a sózást , de az állagot illetően is. Nem lesz a menüsoroddal semmi gond, nagyon finomakat találtál ki.

Valami finom ital is legyen, előtte és utána is... XD)

2014. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jól hangzik :) így együtt is biztos finom lesz
2014. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt a finom italt még kikellene találni :) mert egyikünk sem rajong a borért... van valami tippetek?
2014. jan. 9. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illenek össze.

csirke ragu leves után nem adnék újra csirkét. Akkor inkább pl.göngyölt szűzpecsenyét vagy más sültet

2014. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!