Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Láttátok ma Laci bácsi konyháj...

Láttátok ma Laci bácsi konyháját az ATV-n? Szerintetek is undorító, hogy minden ételt ketchup-pal és vegetával javít fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 12:20
 1/8 anonim válasza:
57%
Fúúj! Meg is érdemli, aki az ATV-t nézi.
2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én azóta nem nézem, mióta láttam, hogy milyen koszos a körme.
2014. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ráadásul a lencsés salátát még kristálycukorral is megszórta
2014. jan. 12. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Laci bácsinak múltkor rátévedtem a honlapjára, ott is szörnyülködtem, hogy a béna recepteket nyomja (vegetával és társaival, igen), de egy szót nem ír le a technikákról, vagy hogy mennyire nagy fokozaton/lángon kell az adott főzési/sütési folyamatot csinálni. Egy vicc, hogy még bárhol is képernyőre kerülhet...
2014. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Elkezdtem nézni is, de ez valami borzasztó:

http://www.youtube.com/watch?v=u2u4i0yoDkA


Ezt nézed te is, kérdező? :)

2014. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsónak: látom itt is lencsesalátát készített, csak ezesetben "majonézesssen" készíti, nehogy maradjon egyetlen egészséges étele.
2014. jan. 12. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Brutális. Találtam egy videót róla, ahol Lajosmizsén éppen brassóinak látszó valamit csinált: pulykából, és mirelit, hullámos hasábkrumpliból. Hiába, Laci bácsi a konyhaművészet csúcsára tör.
2014. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
belinkeled a brassóis videót? :D szeretek ezeken bosszankodni
2014. jan. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!