Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok egyszerű, de...

Ajánlanátok egyszerű, de finom süteményeket?

Figyelt kérdés
Édesanyám születésnapjára szeretnék valami fincsit sütni. A lényeg, hogy ne legyen túl bonyolult (kezdő vagyok még valamennyire), de finom legyen, na meg persze valamennyire mutatós. Nem számít ha nem feltétlen kell sütni, csak az, hogy egyben legyen ( tepsiben, jénaiban, ne pedig pohárban, vagy ne darabos süti legyen pl. kókuszgolyó) Köszönöm a válaszokat! L/17

2014. márc. 19. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Epres trimisú
2014. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Boszorkánymáglya!! Nagyon finom, én múlt hétvégén csináltam, és nagy sikert aratott. Kb. 15 perc. A Google-ban megtalálod.
2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szia. Szerintem browniet keszits, en ezt csinaltam anyumnak;). A recept tenyleg tokeletes, nem szaraz, nem tuledesitett, olyan, mint a nagykonyvben ( es ez ritka, mert divat manapsag minden kakaos vagy csokis sutire ramondani, hogy brownie, kozben pedig hasonlitani sen hasonlit ra ).


Talalasnal tettem melle par szem afonyat, de csak mert anyum kedvenc gyumolcse.;)

2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nagyon tetszenek!:)
2014. márc. 19. 22:55
 5/6 anonim válasza:

Hozzávalók:

* 1 zacskó Vaníliapudingpor

*100g margarin

*100g cukor

*1 zacskó vaníliáscukor

*1 csipet só

*2 tojás

*4 evőkanál tej

*250g liszt

*3 teáskanál sütőpor

*Esetleg csokireszelék a tésztába

*sütőpapír


Elkészítés: Öntsd a hozzávalókat egy tálba és keverd össze robotgéppel. Ha csokireszeléket is akarsz használni, önts bele abból is. Bélelj ki sütőpapírral egy tepsit, és tedd rá evőkanalak segítségével a tésztát úgy, hogy később kis kekszeket kaphass. Süsd meg ezeket 2009 fokon ilyen légkeveréses üzemmódban, és kész. Ha még díszíteni akarod őket, akkor 150g porcukrot keverj el 2 evőkanál forró vízzel csomómentesre. Ebből tehetsz a kekszekre, és esetleg szórhatsz bele pici dekorcukrokat vagy maradék csokireszeléket. De lehet kapni a boltokban már konyhakész állapotban pici tubusos színes krémeket, amivel rajzolhatsz, írhatsz a sütire.

Sok sikert:)

2014. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon édes, ezt kipróbálom. Ilyesmiből tudok csokis-narancsos kekszet. Isteni!:)
2014. ápr. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!