Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kifogyott a gázpalack, tudnáto...

Kifogyott a gázpalack, tudnátok mondani mikróban készíthető ételeket?

Figyelt kérdés
Vagy bármi mást, ami nem szendvics:) sajnos csak jövő héten pénteken tudunk venni gázt. És 5ezer ftunk van erre az időre. Tudnátok segíteni? Eléggé kétségbe vagyok esve:(
2014. márc. 27. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Állítólag lehet csinálni pörköltet is, úgyhogy keresgélj bátran recepteket.

2014. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat a villany számládat nagyon megemeli, ha mikroban fozol......
2014. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a link szerint a rizs 15 perc alatt elkészül benne (én még nem próbáltam), de akkor ennyi erővel már eleve hozzákavarhatsz egy kis darálthúst is fűszerezve, mert 15 perc alatt az is átpuhul, és ha még vékony karikára szelt répát-gyökeret is belekavarsz, akkor már kész a rizseshús!
2014. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kismillió mikróban készíthető kaja

2014. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elmeletileg majdnem mindent elkeszithetsz mikrohullamon, igy ha alapanyagaid vannak, kibirod pentekig.

Ebedre:zacskos leves, mirelit rantott sajt/nuggets, parolt zoldseg, felfujtak, tejberizs/tejbegriz, fott teszta barmilyen feltettel/uveges szosszal/zacskos szosszal, sult/fott virsli, tojasrantotta, fott tojas, mirelit pizza, spenot, turogomboc stb.

De nezz korul, van e kozeledben iskolai menza ahonnan ocson hozhatnal ebedet.

2014. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tésztát biztosan tudsz főzni mikróban, ezt már próbáltam én is, picit sokáig tart, nem 10perc mint gázon, de túrós tészta, sajtos tészta...
2014. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pattogatott kukorica
2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!