Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy készíted a tojáskrémet?

Hogy készíted a tojáskrémet?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A megfött tojásokat ,meghámozom. a tojás sárgáját kevés majonnézel ,mustárral ,só ,bors ,ízesitem: Jól kikeverem.

a tojás fejérjét lereszelem majd a sárgájába forgatom.

Petrezselymet ,medvehagymát ,vagy új hagymát apróra vágva keverek bele.

2014. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. márc. 27. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Főtt tojas, majonéz, tejföl, majkrem, só, bors, újhagyma - ha nincs, akkor vöröshagyma- osszeturmixolva. Néha reszelt sajt is megy hozza, illetve szoktam meg főtt krumplival is dús itatni, ugy is finom. Mondjuk olyankor leginkabb meleg szendvicseket használom, vagy főtt tojas fehérje be töltöm vissza.
2014. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főtt tojás lereszelve, hozzá annyi vaj amennyit felvesz, mustár, (annyi, hogy kicsit érezzen az íze) só, bors, pici paprika. Jól összekeverve az egész, be a hűtőbe pár órára, és kész.
2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapesetben hasonlóan, mint a többiek, vagyis mustáros, majonézes, hagymás változat, de, ha van itthon natúr olajoshal , szoktam halas tojáskrémet is csinálni. a kész tojáskrémhez még keverek 2-3 darab összetört halat, ha kell egy kicsit a halolajjal lazítom, vagy tejföllel.

Így is nagyon finom, ha valaki szereti a halas krémeket.

2014. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen,hogy válaszolt! :)
2014. márc. 27. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!