Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen édességet főzhetnék...

Milyen édességet főzhetnék egyedül 10 évesen, ha itthon nincsen tej?

Figyelt kérdés
10 éves lány vagyok, nagyon kívánom az édeset! valami jó kis receptet nekem tudnátok nekem írni?
2014. márc. 28. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nezz utana a szalmonellamentesitesnek mielott butasagokat irsz mert lejaratod magad. ozonnal kezelik a tojast. de ha megmosod alaposan sem kerul bele a bakterium. raadasul nezz utana az EUban hogy es hol hasznalnak antibiotikumot. nem tudom aki nem ert hozza miert ir baromsagokat es miert ijesztegeti tok feleslegesen az embereket? mintha csak kotekedni jarnatok ide
2020. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mustafa33 ***** válasza:
Sziszikének szövegértelmezési problémája van? Vagy nem olvasta végig elejétől? nmiért is írtam az antibiotikumot? Mert valaki a cokros nyers tojássárgája ellen írt. Ezért kérdeztem rá ironikusan a majonézre (egyébbként én is magam szoktam készíteni jól megmosott házi tojásból). Az ózon is csak annyira jó mint a megmosás. Te talán tűzbe tennéd a kezed az áruházlánci lengyel tojásért, merthogy ott nem antibiotikumozzák a tyúkokat (és nem csak a túkokat, a sertést, a marhát..., mindent ami nagyüzemi)? És nem csak ott, mert ugye nem megevésre, hanem eladásra tojatják.
2020. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!