Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az a sütemény recepted,...

Melyik az a sütemény recepted, ami sikert arat a vendégeknél, és viszonylag egyszerűen elkészíthető?

Figyelt kérdés
Nekem a reszelt túrós kockám ilyen, de az mostanában sokszor volt. Muffin, bögrés süti túl snassz, annál jobbal akarok előrukkolni. Tiramisu, tejszelet, mézeskrémes, zserbó, nemrég volt, és az utóbbi kettőnél egyszerűbbet szeretnék most csinálni. Puncskockával szemeztem, de minden jó ötletnek örülök!
2014. ápr. 14. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ezek:

Sult turokrem malnaval a tetejen

Turos retes TanteFanni tesztabol

Malnas mogyoros brownie

Repatorta

Malnas turohab


Nalunk ezek a top sutik, ha nagyon gyorsat szeretnek csinalni. Ha tobb idom van, akkor persze rengeteg mas lehetoseg is van. Nalunk a malna egyebkent abszolut siker.

2014. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Shrek szelet! Meglepően finom. Csináltam batyus bálba, az fogyott el először pedig azt hittem senki nem lesz hajlandó megkóstolni (félig zöld).
2014. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A brownie jó ötlet,köszönöm. Csak nem málnás-mandulás, hanem meggyes-diós, mert ahhoz van itthon minden.


Shrek-szelet nagyon jó, csak már a férjem azt rendelte húsvét hétfőre, tehát most kilóve. :-)


Egyéb??

2014. ápr. 14. 23:16
 4/8 Nefernefer válasza:

[link]


Ez a legjobb ;)

2014. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fagyiszelet
2014. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Képviselő fánk: ét csokis meggyes krémmel ,és gesztenyés krémmel .

Mézes krémes

Hólabda

2014. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mézespuszedli, Dobos-torta , képviselőfánk, citromos pite, almás pite
2014. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Citromos pite receptet elküldöd??


Aki pedig a szilvás csodát küldte, köszi, azt tuti meg fogom csinálni, de első körben szűk körben tesztelnénk! :-)

2014. ápr. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!