Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált kakaós csiga recept?

Bevált kakaós csiga recept?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

nagyon finom.

2014. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi . Ha csak kevesebbet akarok csinálni,akkor minden mennyiséget felezzek el ? :)
2014. máj. 8. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen akkor felezd le. de annyira jó ,hogy még másnap is puha marad.
2014. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vált be: [link]


Ezt fagyasztani is lehet.

2014. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt már vagy 20x megsütöttem, mennyei, könnyű a tésztája, nagyon csokis, imádnivaló!


[link]


Itt van fent videó, de csal a megkenése. A tésztájának itt van a receptje: [link]


Ebből túrós batyut is csinálhatsz. Az is nagyon fincsi!

2014. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem eszem semmilyen formaban kelt, elesztos tesztat, ezert levelesbol (TanteFanni) szoktam csinalni. Ezt szeretem a legjobban, mert igy nem sok a teszta, a toltelek ize dominal, nem fullaszto, es pont kello mertekben ropog. Igaz, frissen az igazi, de csak annyit csinalok, amennyi eppen kell, pillanatok alatt kesz. Nutellaval is nagyon jo egyebkent, mogyoroval szorva!
2014. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!