Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha 3db egész tojás kell egy...

Ha 3db egész tojás kell egy receptbe és fele adagot szeretnék készíteni mennyit rakjak bele?

Figyelt kérdés
Köszönöm:)

2014. máj. 9. 20:51
 1/7 anonim válasza:
26%
1,5 tojás. Elég logikus szerintem :D
2014. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Másfelet :D


Oké, általában felfelé szokás ilyenkor kerekíteni, hogy biztos benne legyen az anyag.

2014. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-t szoktam ilyenkor beletenni :))
2014. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy két kicsit, vagy egy tojást meg egy sárgáját vagy fehérjét attól függöen, hogy milyen receptröl van szó.
2014. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két kisebbet szoktam, bármilyen recept elbírja így is.Tojást sosem felezek.
2014. máj. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is kettőre gondoltam, de biztos ami biztos!
2014. máj. 10. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Marhasg..minek fel adagot csinalni...gondolja holnapra is...ki tudja lehet hogy haboru lessz es nem tudsz vasarolni akkor pont jo hogyk rendes adagot csinaltal masnapra is jut mit ennetek..hameg megmarad egyszeruen klokod e wecebe..hogy ne vesszen karba..es nincsen gond..Legyel alkalomhoz illo es talald fel magad rogtonozz es ne kerdezz olyat amit te magad is kitudsz okosodni ..legyel felnott...es na problemazz egy tojason..
2014. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!