Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A tökfőzelék tényleg ennyire...

A tökfőzelék tényleg ennyire nem laktat vagy csak én vagyok vele így?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem tűrök vele pedig szeretem, fasirt, vagy egyéb húsételek mellé szoktunk csinálni de hiába eszek meg belőle egyszerre fél liternyit vagy van hogy többet, annyira sem megyek vele mint ha például egy szelet hús mellé nem azt hanem egy szelet kenyeret ettem volna...

2014. jún. 6. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kis könnyű főzelék, a tök szinte vízből áll, csak éppen valami rost van benne.persze vitamindés, és egészséges, de hát nem egyenlő a babfőzelékkel :)( a laktatósságát illetően )

Mi is fasírttal, sülthússal esszük általában ( férjem plusz kenyérrel ), de nagyon hamar megjön az ember étvágya a

tökfőzelékes ebéd után.

2014. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem sem, max rakat fasírttal.
2014. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
A tökfőzelék nem étel!
2014. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát akkor mi ha nem étel? :O
2014. jún. 6. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Nem válaszol a drága. Mondjuk gondolom valami paleós idióta, vagy valamilyen étkezési elvet követő emberke. A tökfőzelék engem úgy laktat, hogy mikor eszem, akkor fullra tele vagyok, aztán 30 perc múlva tádám és semmit nem érzek belőle.
2014. jún. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, elég könnyű főzelék, ezért szoktam hozzá enni fasirot, vagy pörköltet és kenyeret.
2014. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, én is így vagyok vele, én rántott sajttal szoktam enni, van mikor annyit eszek belőle, h feszül a hasam, de fél óra, óra múlva már megint éhes vagyok. De olyan finom :)
2014. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!