Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok, linkelnétek nekem...

Írnátok, linkelnétek nekem olyan csokitorta receptet, amit teljesen kétbalkezesként is sikerülhetne elkészítenem?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom, de nekem olyan recept kellene, amiben tényleg nincsenek buktatók. És még annyit, hogy a krémet ha lehet nem pudingporból szeretném és egy 3 évesnek lenne.
2014. júl. 18. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sutsz 8 tojásból egy piskotat. Felvágottat lapokra es betöltod meg áthúzódó párizsi krémmel. A párizsi kremhez 2,5 dl tejszínt fel forralsz 25 dkg cukorral. Ha felforrt, lehuzod a tuzrol es belekeversz 12,5 dkg cukrot atlag kakaoport es 15 deka vajat vagy margarint. Ha kihűlt, 20 deka vajat vagy margarint felhabositasz es hozza kevered a krémet.
2014. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] Nezd csak, ez azert jo, mert a kisebbeknek is izlik, es szerintem elrontani nem is lehet. En a tetejen a diszitest ugy csinaltam a hugomnak (5 eves), hogy Ferrero es Raffaello bonbonokat tettem korbe, felvaltva, kozepre pedig egy 5-os szamot irtam kicsi fujassokkal tejszinhabbol. A fujasokra pedig egy-egy afonyaszemet, mert nagyon szereti:)
2014. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!