Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kéne egy finom különleges...

Pocak Berci:3 kérdése:

Kéne egy finom különleges torta recept vagy bármilyen süti?

Figyelt kérdés

Amit igy meg akarok valasositani az izekben az a: toffife iz, valami kokuszos iz (raffaelo) vagy valamilyen kulonleges csoki iz vagy ha tudtok mas milyet is akkor azt is leirhatjatok.?

Köszönöm előre is :)

Ilettve meg egy harom felet akarok csinalni egyet a szerelmemnek a masikat meg a baratnomnek a harmadikat is a baratnomnek de az mar inkabb torta, mert a szulinapjara akarom.

Megegyszer koszonom

Es bocsanat az ekezetekert.

L/15



2014. aug. 13. 01:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nem csak a receptek hanem a pontos elkészítés is kéne. Köszönöm :)
2014. aug. 13. 01:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a 19.dik szülinapomra ilyet csináltam:

[link]

Mindenképp megéri vele foglalkozni, mert a végeredmény mennyei! :)

2014. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia, ez a süti is nagyon finom, bár a tésztáját én piskótatésztának csináltam meg azzal is nagyon finom :D [link]
2014. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a sajttorta nem nagyon dob, fel de az első kommentelőjé tetszik. De amúgy meg nem internetesekre gondoltam, de ha van jó ami finom akkor azt is írhatjátok. De én saját recept vagy fejlesztett receptre gondoltam. Hogyha majd gondoljátok én is leírom, csak az már nem tudom, hogy saját vagy fejlesztett. Megvan egy tök finom csokis kalács néven futó saját recept ami egyik rokonom receptje.
2014. aug. 13. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én megcsináltam ezt a belga trüffeltortát, nagyon jó lett, érdemes kipróbálni!

Olyat szoktam még barackos-tejszínes tortaként fut nálam, hogy a felvert tejszínbe keverek sárgabaracklekvárt. Írtó hamar megvan és isteni finom :)

2014. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zacher torta
2014. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó,jó mindegyik nagyon jó. De én a tortákon kívül sütikre is gondoltam muffin méretűekre... vagy ilyen kis dobozba hordozhatóra vagy nem tudom hogy mondjam
2014. aug. 28. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!