Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hölgyeim, kapok egy kis...

Hölgyeim, kapok egy kis segítséget? Kislányom nálam van, és hajtogatott tepertős pogácsát kér estére. Bepánikoltam!

Figyelt kérdés
Annyit segítsetek kérlek, hogy mit tudok elrontani. Receptet töltöttem le.
2010. jan. 16. 13:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem semmit :). Ha a recept jól van megírva, akkor nincs baj,csak a hajtogatásra kell figyelni, mindig ugyanugy. azért utánna nézek:)
2010. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Íííígy, hogy hajtogatott tepertős?????

akkor ő igen járatos a konyhaművészetben, mert ennek a felhasználóneve: töpörtyűs pogácsa. Azt, hogy ez "hajtogatással " készül csak a profik tartják számon.

Én a látványpékséget ajánlom, de ha mindenképpen a konyhába akarsz ragadni egy délutánra, ez csak akkor éri meg az árát, ha együtt csináljátok, éa az egy nagyon jó buli!!

2010. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van sima (omlós tésztából készült) és van hajtogatott tepertős pogi (leveles tésztából készült).

Sok hajtogatást nem szabad végezni rajta, mert könnyen eldől a pogi sütéskor, vagy elcsúsznak a rétegek egymáson. Sokáig sem szabad sütni, mert becsapós. Te azt gondolod még nem jó, de valójában készen van, ha sokáig sütöd, kiszárad hamar. És még ezer féle dologra oda kell figyelni.


maszatka

2010. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!