Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Norbi liszt kb. mennyibe...

A Norbi liszt kb. mennyibe kerül és miben más a teljes kiőrlésűtől?

Figyelt kérdés
Légyszi az árhoz írjatok mennyiséget is.
2010. jan. 18. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A Sparba láttam úúgy emlékszem 700 ft körül volt 1 kg.Úgy tudom abban más a teljes kiőrlésű liszttől,hogy a szénhidráttartalma alacsonyabb,azt hiszem ebből is van update 1,2,3.
2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tuti, de úgy tudom, hogy egy ezres körül van egy kiló. Állítólag annyiban más, hogy 95 %-ban nem szívódik fel a benne lévő szénhidrát!
2010. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Itt van előttem. Abo mill Update 1 liszt fél kiló 890 ft.Sütéshez főzéshez

Érden vettem

2010. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Fél kiló 890, de 30%-ban "hígítható" teljes kiőrlésű liszttel, tehát azért valamivel tovább kitart, mint amúgy tartana. Mondjuk én nem sok lisztes kaját eszem, de nekem egy fél kilós zacsi bő egy hónapig vagy tovább kitart, szóval így nézve kibírható az ára.


És igen, ahogy elmondták 90-95%-ban nem szívódik fel.

2010. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
28%
Hagyjál már a Norbi lisztel...Tököm kivan azzal az emberrel...
2010. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Arra készülj azért,hogy másnap wc közelbe legyél!:)
2010. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
28%
annyi a különbség hogy sokkal drágább mint a többi.,.de ugyan olyan minőségü..CSAK PÉNZ HÚZÁS)
2010. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Nekem csak sütihez kéne, én sem vagyok túl lisztes amúgy. Ha valóban van olyan ami 1-esnek számít, akkor teljes kiörlésűvel keverve hanyas lesz? A teljes kiörlésű liszt önmagában hanyasnak felel meg?



ez a másnap legyél wc közelben komoly? :D

2010. jan. 18. 23:57
 9/18 anonim ***** válasza:
30%-ban keverve még 1-esnek számít (az összes Norbi liszt 1-es). A teljeskiörlésű liszt egyébként önmagában 2-es. Ja, és nekem nem volt szükségem wc-közelségre, meg másnak sem, aki a Norbi-lisztes sütijeimből evett(merthogy én is leginkább csak ahhoz használom). :) Persze biztos nem árt, ha van a közelben, tuti ami tuti alapon. :D
2010. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a teljeskiörlésű 2-es. 30% -ig higíthatod vele a Norbi lisztet. Van akit meghajt, merthogy protein liszt. Nekem speciel szorulásom volt tőle. Ki is hangsúlyozzák sok helyen a sok folyadékot hozzá.

Lehet Norbit nem szeretni, De a módszer működik. 9 hó alatt fogytam 30 kiló, úgy hogy csak kb. félidőtől tornáztam.

Neked is sok szerencsét!

2010. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!