Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az az "okos liszt" meg...

Mi az az "okos liszt" meg "okos cukor" amiről Schobert Norbi karattyol a Vacsoracsatában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, tud gyököt vonni.

Bocs, ez kikívánkozott belőlem.

2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Okos ételek, okos embereknek. :)
2010. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
95%

fogalmam sincs, ezt az embert én mindig is idiótának tekintettem. amúgy szerintem valami diétás liszt meg diétás cukor.


az első kommentelő megcsinálta a kedvemet mára :'DDD

2010. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Na ez nem a vicc kategória fiatalok:))))

Gondolom hogy valami diétás cucc, de pontosan milyen?

2010. nov. 11. 19:55
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
olyan ételek, amik eladják magukat a bugyuta embereknek, akik beszopják ezt a bárgyú marketingmaszlagot
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Ami neki sok pénzt hoz. Egyébként ilyen nincs.
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Az olyan mint az "intelligens mosópor".
2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
20:04-es vagyok azt elfelejtettem írni, hgoy készülnek: ugyanúgy, mint a normális liszt/cukor csak ezeknek a gyártójával köt a nó'bibá egy jó zsíros szerződést (igen az ápdéjt nó'bi az ilyen zsíros dolgokat szereti ;)) ...és az okos cukrot másik zacsiba töltik, mint az ugyanazon a gyártósoron lejövő buta cukrot ;)
2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Azért én Norbi diétával elmondanám 20 kilót dobtam le.

Az okos liszt meg okos cukor, nagyon nagyon bonyolult értendő a teljes kiörlésű lisztre és az édesítőszerrel.

Lehet persze szídni Norbit, de ő legalább azt zabál, amit reklámoz, úgy él, amit reklámoz, nem pedig pofázik bele a levegőbe, egészségesen él, és rendszeresen mozog, mást is erre buzdít. De egy szemét, tényleg.

Mit fáj az nektek, hogy ebből Ő jól él? Legalább tesz valamit érte. Ja és legalább szereti a családját, a gyerekeit, nem pedig csapong ide-oda, meg tessék-lássék média kapcsolatban él.

Azt nem értem, hogy az itt netezők 90%-a csak ezt az oldalt ismeri, nem képes utána nézni dolgoknak, ha már van internete.

Ja és az inzulin termeléssel kapcsolatos szösszenete is nagyon helytálló volt, mondom én, aki 10 éve eü-s vagyok, de meg lehet kérdezni egy dietetikust, vagy egy belgyógyászt.

2010. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%
Egyik barátnőm évek óta subert norbis kajákat, édességeket evett, aztán elég szép kis betegségek alakultak ki nála, allergiás lett bizonyos ételekre, amikre addig nem, kiütései lettek, stb.
2010. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!