Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáz megint muffint vinni neki?

Gáz megint muffint vinni neki?

Figyelt kérdés
Olyan 2 havonta 1x találkozunk egyik ismerősömmel, és mindig viszek neki valamit, mert mondhatni megmentette régebben az életem. Legutóbb almás pitét vittem neki, de legtöbbször muffint kap. Szombaton vihetek neki megint muffint, szerintetek? :) Csak viszonozni szeretném a kedvességét és a többit..

2014. szept. 9. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Itt egy ötlet, amivel fel tudod dobni: [link] Levágod a muffin tetejét, a muffinra raksz pudingot, pl puncsost. De ha fiú, akkor lehet vaníliást, a tetejébe meg szívet szaggatsz/vágsz, de ha fiú :) akor lehet mondjuk csillagot. És visszarakod a tetejét. Nagyon ötletes, és tökre feldobja. Vagy ha nem tetszik, itt egy egyszerű torta recept: [link] 18 cm-es tortaformában készül, mini torta, én auchanban vettem 750 Ft-ért csatos tortaformát, 18 cm-est. ezt még el lehet készíteni, akár más színűre is, mert tényleg szinte semmi nem kell hozzá.
2014. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szereti a muffint, illetve változatosakat kap, akkor ez teljesen OK. De úgyis látod rajta, hogy örül neki vagy sem, nem?
2014. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!