Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyorsan, kevés alapanya...

Milyen gyorsan, kevés alapanyagból készült ételeket tudtok reggelire?

Figyelt kérdés

Iskola előtt csinálnám, tehát úgy 10 perc legyen max.

És ne kelljen hozzá kenyér, mert reggelire nem bírom megenni. A puding pl. jó, de attól hasmenésem van, ezért inkább valami szárazabb legyen.


2010. jan. 23. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem jok azolajos kajak reggelire- ezert esznek hozza kenyeret! :D

Nincs semmi bajod ---> delutan nem tudsz figyelni! ez itt a baj!

Nem tudom, hogy fogyokurazasi dilibol nem eszel bizonyos kajakat reggel vagy csak egyszeruen nem szereted?

Reggel kene rendesen enned jo, telitos kajakat es akkor ESETLEG kibirnad koncentracio zavar es cukor ingadozas nelkul 3-ig. De a legjobb (es legegeszsegesebb!) az ha rendesen reggelizel, tizoraizol, ebbedelsz, uzsonnazol...a vacsora a "legegeszsegtelenebb" ugyhogy nagyon nem akarsz akkor azt kihagyhatod, de a tobbi nagyon fontos a gyomrod, a szived, az agyad, es a fejlodesed egeszseges karbantartasahoz.

Amugy meg jo kajak lehetnek a kriteriumaidnak: a tejbegriz egy kis kiokuszreszeleket is dobhatsz bele, nagyon fini, bananturmix kekxszel :) , osszevagott gyumolcsok ra egy kis dio vagy valami magok es sajt, kalacs? vegulis nem kenyer.

2010. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én épp hogy este eszek sokat és reggel semmit. Nem fogyokórázok, de reggel sosincs étvágyam.

És laktóz érzékeny vagyok, ezért tejféléket nem ehetek (de ez csak reggel van, mert egyszerre hasmenésem lesz tőle, napközbe nem, de ez miért van?).

Esetleg müzlit eszek tej nélkül. Az is jó.

2010. jan. 24. 15:56
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem erőltesd meg magad é segyél kenyeret. meg fogod szokni hidd el. ha se tejet se kenyeret nem eszel, akkor maradnak ezek a cukros müzlik, kekszek, és azok se jók ,hidd el!
2010. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia!A JóReggelt csomagolásán van egy kép, amin rajta van, mit ajánlatos enni a jóreggelthez.Egy pohár tej, egy alma...Ezt megveheted előző nap és reggel csak előveszed.
2010. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!