Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 kg rossz minosegu virslibol...

1 kg rossz minosegu virslibol mit csinalhatnek?

Figyelt kérdés

Nem megfozni akarom vagy sutni es megenni mustarral. Lecsoban sem szivesen ennem, sem frankfurti levesben, sem rakott virslikent.

Olyan etelt szeretnek, amivel ha ranezek nem jut eszembe, hogy tescos virsli.


2014. okt. 12. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor daráld le szépen és add a kutyának! :)
2014. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
fúúj tescós?? még jó hogy nem v olt nyálkás. én már jártam így, hát visszavittem. majonézes tojássalátába sem szeretnéd elhasználni? esetleg rakottkrumpliba??? ha nem, akkor add a kutyusnak, vagy a cicának.-ha van.
2014. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
zimmer feri
2014. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Rosszminőségűből semmit, mindenben rossz lesz.

Esetleg daráld le, adj hozzá kis vajat, ketchupot, mustárt, sót, borsot, pirospaprikát, worchester szószt, hagymát, fokhagymát és egyétek meg fokhagymás piritósra, a sok fűszer talán megmenti. :_)

2014. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Vegyél annyi kiflit, mint amennyi virsli van. A kifliket vágd félbe, belezd ki. A virsliket is vágd ketté hosszában, vagdosd be, hogy hajlékonyak legyenek. A kifliket vajazd meg, nyomj rájuk kevés ketchupot, mustárt, majonézt. A virsliket helyezd a kiflifelekbe, és sütőben süsd ropogósra.
2014. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nehéz megmondani, végülis mindenben érezni fogod. de ha kell akkor az amerikai hotdog-ot tudom ajánlan. kifli, bele a virsli, és én teletömöm káposztával (sparban 200ft, az a zacskós), és még sok ketchup és majonéz rá. nagyon szeretem.
2014. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy csomag leveles tésztát kinyújtasz vékonyra. háromszögekre vágod, amiket megkensz kecsappal, vagy mustárral. a virsliket félbe vágod, és 1-1 háromszögre teszek egy felet. a háromszög csúcsa felül legyen. két oldalát ráhajtod, majd a szemközti csúcsot., lekened felvert tojással és megszórod szezámmal, reszelt sajttal.

forró sütőbe tolod és megsütöd.

A virslit nem fogod látni ... XD), de egyszer megehető vacsora lesz belőle.

Egyéb ötletem nincs, mert a cicáim sem kedvelik natúr, de megsütve igen :)

2014. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Rossz minőségiből semmit nem csinálnék, meg sem vettem volna. Miért vetted meg, ha tudod, hogy rossz minőségű.
2014. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A legokosabb kidobni
2014. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy tescos, még lehet jó, mert tescos és tescos közt is van különbség. Igaz a value gyengébb minőség, de egy időben volt a sajtos virslijük, ami sajtosságban, ízben és állagban verte a Sága sajtos füstlit.

Ha annyira gáznak tartod, akkor tedd ki a kuka mellé, vagy erdőszélre, az állatok meg fogják enni.

2014. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!