Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hanyszor lehet sutni disznozsi...

Hanyszor lehet sutni disznozsirban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ameddig nincs égett szaga, íze.
2014. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha egészséges akarsz maradni, egyszer sem.
2014. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:
83%

azt jól belénk sulykolták, hogy az olaj a tuti!! sok minden mással együtt. pl. a margarinnal is( pfujjj! nem is tudom hogy tudtam olyan marha lenni, hogy elhittem, hogy jobb egy kémiai anyag, mint a vaj????

én max. rántott szeletet sütöttem zsirban, a maradt zsirt zsiros kenyérnek ettük, és rántásokhoz használtam fel.

-habarás sem sokkal jobb, még mielőtt valaki belém köt. és igen is vannak olyan ételek amihez KÖTELEZŐ a rántás. csináljon már valaki pl. levest, főzeléket hüvelyesekből rántás nélkül. ahhoz igen is jár a rántás-

2014. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

3-asnak van igaza. Ma már a"tudósok" is beismerik, hogy az olaj és a margarin nem egészséges, sőt rákkeltő. A zsír és a vaj az egészséges.

Sőt! Az ételeknek is sokkal jobb az íze, ha zsírral készül, mint az olajban készülteké.

Zsírban addig sütheted, amíg nem égett le.

2014. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor nem egyszer hasznalatos, mint az olaj.
2014. nov. 16. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

"főzeléket hüvelyesekből rántás nélkül. ahhoz igen is jár a rántás-"

MO-on

de viszont nyugaton nem ismerik sokan a rántást

2014. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!