Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen húst készítsek egészben...

Milyen húst készítsek egészben sült karfiol mellé?

Figyelt kérdés
Csirkemellet szeretnék sütni, de nem tudom milyen formában és fűszerezéssel készítsem el. Más ötleteket is szívesen várok, amelyek nem csirkemellből készülnek!

2014. dec. 6. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeletelni szoktam a csmellet, rá a karfiolt, sajtos tejföllel leöntöm, úgy sütöm.
2014. dec. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Karfiol mellé én is elsősorban szárnyast készítenék, csirke, pulyka, kacsa vagy liba.


A csirke, pulyka esetén valamilyen tejszínes-zöldfűszeres krémmel feltekerném őket, roládokat készítenék.

Kacsát vagy libát pedig vörösborral, kakukkfűvel készítenék mellé, nagyon jó a karfiolhoz.

2014. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem maradok a csirkemellnél és a tejszínes változatot választom. A családi vacsora megmentve, köszi! :)
2014. dec. 6. 12:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! erre a változatra nem is gondoltam, a párom nagyon szereti a karfiolt, szóval biztos meglepem őt a jövőhéten ezzel a nagyszerű recepttel ! Köszi :)
2014. dec. 6. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Finom mellé a rántott és a sült csirkemell is.
2014. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!